ایراتل در یک نگاه

شرکت تولیدی سیم و کابل ایراتل از سال 1360 با برخورداری از نیروی متخصص و کارآمد، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل مخابراتی با در اختیار داشتن کارخانه ای به مساحت 22000 مترمربع  آغاز کرد.   و با پشتکار روز افزون موفق به  دریافت مجوز استفاده از علامت استاندارد ملی ایران ISIRI  شد.

ایراتل با تلاش بی وفقه و بکارگیری دانش روز توانسته استاندارد های مربوطه به صنعت کابل های برق ،تاییدیه اداره برق استان قم و واحد برتر در زمینه R&D را کسب نماید.  سازمانی های از قبیل  شرکت های مخابرات استان قزوین،مازندران، قم و  کردستان را می توان از مشتریان اصلی کابل های مخابراتی مجموعه صنعتی ایراتل می باشند

با توجه با اجرای طرح توسعه تولید ، این واحد صنعتی از سال 1378 اقدام به تولید سیم و کابل های متنوع برق  نموده و توانسته است سهم قابل توجهی از بازار این نوع محصولات را نیز  از آن خود نماید.

تنوع محصولات:

•انواع کابل های مخابراتی

•انواع کابل های برق (افشان،مفتول، و...)

•سیم های قلع اندود

•کابل های کواکسیال

 

این شرکت با رعایت اصول مدیریت کیفیت  ISO 9001 گامی محکم در جهت ارایه محصول با کیفیت هر چه بهتر برداشته تا رضایتمندی مشتریان خود را حفظ نموده و گسترش دهد.

 

شرکت  تولیدی سیم و کابل ایراتل با در اختیار داشتن تجهیزات دقیق آزمایشگاهی و حضور متخصصین برجسته در زمینه انجام آزمونهای مختلف بر روی محصولات سیم و کابل  گامی های موثر در بدست آوردن رضایت مشتریان خود برداشته است.

 

شرکت  تولیدی سیم و کابل ایراتل تولیدات گسترده ی دیگری در زمینه محصولات حوزه سیم و کابل را در برنامه توسعه بلند مدت خود دارد و شایان ذکر است که آماده تولید انواع سیم و کابلهای خاص برای تقاضاهای ویژه و خاص می باشد.

 

"هدف ما تولید محصولات با کیفیت و استاندارد با رعایت حقوق مصرف کنندگان می باشد."